Rezultatele repartizării în județul BRASOV
Home|<<Pagina anterioara|Pagina urmatoare>>|



      AVOCATUL POPORULUI - Nr. reg. de evidenta operatori: 215 Nr. reg. de prelucrari: 83 / 6660
 Index  Numele candidatului  Media de admitere  Județul de proveniență  Școala de proveniență  Admis/Respins  Codul specializării  Liceul la care a fost admis  Specializarea  Nivelul  Forma de învățămant  Limba de predare 
51
ALBU C. CAMELIA
6.97
BRASOV
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV
admis
x62
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "HIDROMECANICA" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
52
ALBU E. ALINA EMILIA
8.57
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 24 BRASOV
admis
120
COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" BRASOV
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
53
ALBU G. GHEORGHE ALIN
7.90
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 10 BRASOV
admis
106
LICEUL "GRIGORE ANTIPA" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
54
ALBU N. ADRIAN IOSIF
7.84
BRASOV
SCOALA GENERALA DUMBRAVITA
admis
150
LICEUL TEORETIC CODLEA
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
55
ALBU N. CARMEN CRISTINA
8.54
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 22 BRASOV
admis
x34
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "A. BARSEANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
56
ALBU N. NICOLAE STELIAN
7.40
BRASOV
SCOALA GENERALA GHIMBAV
admis
162
GRUP SCOLAR SILVIC "N.RUCAREANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
57
ALDEA A. DAN ANDREI
8.67
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 27 BRASOV
admis
108
COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
58
ALDEA C. DRAGOS
8.60
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 27 BRASOV
admis
108
COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
59
ALDEA G. GEORGE
7.64
BRASOV
SCOALA GENERALA SINCA VECHE
admis
x39
GRUP SCOLAR ENERGETIC BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
60
ALDEA P. BIANCA PAULA
6.87
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 6 BRASOV
admis
x23
GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
61
ALDES O. ALIN ALEXANDRU
8.06
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 5 FAGARAS
admis
140
COLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" FAGARAS
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
62
ALDULEA-PIVARU A. MADALINA-IOANA
8.90
BRASOV
SCOALA GENERALA CHEIA
admis
x34
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "A. BARSEANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
63
ALEMAN L. DRAGOS GEORGIAN
6.00
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 15 BRASOV
admis
x92
COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" BRASOV
Electric
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
64
ALEONTE S. MARIA CRISTINA
8.14
BRASOV
LICEUL TEORETIC "J.HONTERUS" BRASOV
admis
116
LICEUL "JOHANNES HONTERUS" BRASOV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
65
ALESII V. IONELA-CATALINA
7.35
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 FAGARAS
admis
x10
GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII FAGARAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
66
ALEXA G. ANCA NICOLETA
6.49
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 18 BRASOV
admis
x31
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
67
ALEXA V. VICTOR DUMITRU
8.78
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 22 BRASOV
admis
118
COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
68
ALEXANDRU D. CLAUDIA GEORGIANA
8.54
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 7 BRASOV
admis
124
COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII "E. RACOVITA" BV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
69
ALEXANDRU N. NICOLAE
5.72
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 6 BRASOV
admis
x46
GRUP SCOLAR FORESTIER CODLEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
70
ALEXE N. MIHAELA RAMONA
8.17
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 CODLEA
admis
149
LICEUL TEORETIC CODLEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
71
ALIMAN A. ALEXANDRA
9.19
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 24 BRASOV
admis
123
COLEGIUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
72
ALIZ A. ADRIAN
7.59
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 4 SACELE
admis
162
GRUP SCOLAR SILVIC "N.RUCAREANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
73
ALUNGEI G. DANIELA
7.14
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 5 BRASOV
admis
x91
COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
74
AMARANDEI G. ADRIAN-RAUL
6.33
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 RISNOV
admis
x73
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
75
AMARANDEI G. IZABELLA-VIRGINIA
7.26
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 RISNOV
admis
x23
GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
76
AMARIEI D. RAMONA
8.16
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 7 BRASOV
admis
160
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
77
AMARIOAREI M. SIMINA
6.77
BRASOV
SCOALA GENERALA GHIMBAV
admis
151
LICEUL TEORETIC CODLEA
Stiinte Sociale
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
78
AMAXIMOAEI S. SORINA
7.30
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 31 BRASOV
admis
162
GRUP SCOLAR SILVIC "N.RUCAREANU" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
79
AMIRONESEI R. ROXANA GABRIELA
8.11
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 7 BRASOV
admis
124
COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII "E. RACOVITA" BV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
80
ANCU V. MIHAELA
7.97
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 2 ZARNESTI
admis
x79
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI C.F. BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
81
ANDONE A. ANDREEA
6.83
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 14 BRASOV
admis
x52
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "AUTO" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
82
ANDRAS S. CRISTIAN
8.44
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 18 BRASOV
admis
x49
LICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
83
ANDREAS A. ALEXANDRA
6.68
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 1 FAGARAS
admis
xx1
GRUP SCOLAR AGRICOL "DR.I.SENCHEA" FAGARAS
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
84
ANDREESCU D. DRAGOS IONUT
8.40
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 27 BRASOV
admis
124
COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII "E. RACOVITA" BV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
85
ANDREI G. GEORGE COSTIN
8.17
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 2 CODLEA
admis
149
LICEUL TEORETIC CODLEA
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
86
ANDREI G. LUCIAN
9.47
BRASOV
LICEUL TEORETIC ZARNESTI
admis
123
COLEGIUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
87
ANDREI I. MARIUS
5.75
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 13 BRASOV
admis
102
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "RULMENTUL" BRASOV
Mecanica
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
88
ANDREI N. ROXANA-ELENA
7.78
BRASOV
COLEGIUL NATIONAL "D-NA STANCA" FAGARAS
admis
138
COLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" FAGARAS
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
89
ANDREI S. DIANA IOANA
6.95
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 25 BRASOV
admis
x23
GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
90
ANDREI V. ANDREEA
6.33
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 18 BRASOV
admis
x42
GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "ASTRA" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
91
ANDREI V. SIMON
6.31
BRASOV
LICEUL TEORETIC "J.HONTERUS" BRASOV
admis
x37
GRUP SCOLAR ENERGETIC BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba germana
92
ANDREIU A. REMUS-AURICA
6.13
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 3 BRASOV
admis
x31
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
93
ANDRIES C. KAROLY-COSTEL
6.57
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 17 BRASOV
admis
x90
COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant seral
Limba romana
94
ANDRIES R. ELENA-ALEXANDRA
9.12
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 4 BRASOV
admis
123
COLEGIUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
95
ANDRIES V. ANCA-LUMINITA
6.82
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 11 BRASOV
admis
x35
COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "A. BARSEANU" BRASOV
Alim.publica,turism,conex
Profesional
Invatamant de zi
Limba romana
96
ANDRIESEI D. BIANCA LOREDANA
7.18
BRASOV
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV
admis
x91
COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" BRASOV
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
97
ANDRIOAIA A. ANDREIA ELENA
6.09
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 2 CODLEA
admis
x13
GRUP SCOLAR "SIMION MEHEDINTI" CODLEA
Spec.Tehnologica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
98
ANDRIS V. GABRIELA
8.20
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 5 BRASOV
admis
124
COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII "E. RACOVITA" BV
Stiinte ale Naturii
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
99
ANDRON E. ALEXANDRU
8.53
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 29 BRASOV
admis
159
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Matematica-Informatica
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
100
ANDRONE G. GHEORGHE
8.26
BRASOV
SCOALA GENERALA NR 5 FAGARAS
admis
160
LICEUL "ANDREI MURESANU" BRASOV
Filologie
Liceal
Invatamant de zi
Limba romana
Home|<<Pagina anterioara|Pagina urmatoare>>|